Olejek oreganowy – na co pomaga.

Olejek z oregano w dalszym ciągu cieszy się niesamowitą popularnością w sklepach zielarskich i aptekach. Jeśli chodzi o przyjmowanie tego specyfiku, pamiętajmy iż nawet producent nie twierdzi , że olejek z oregano pomaga na wszystkie choroby i zaleca konsultację z lekarzem przed zastosowaniem tego wysoko stężonego preparatu. Więcej na jego temat przeczytasz w tym wpisie.

Z drugiej strony o skuteczności olejku z oregano świadczą wypowiedzi pacjentów, którzy borykali się z infekcjami w których stosowanie antybiotyku nie pomagało. Olejek z oregano pomógł na przykład w grzybicach oraz przewlekłym kaszlu.
Olejek oreganowy pod nazwą Oregasept H97 pomaga również pacjentom cierpiącym na dolegliwości związanymi z pasożytami.
Olejek z oregano pomaga również w walce z wolnymi rodnikami, i wiele osób odczuwa po jego stosowaniu znaczną ulgę.
Przyjmując olejek z oregano należy pamiętać by zawsze przyjmować go w rozcieńczeniu. Zioła powinny być zawsze stosowane jako wspomagające leczenie. Gdy choroba jest w zaawansowanym stadium rozwoju, pamiętajmy by stosować się do wskazań lekarza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Ostatnio czytałem o tym, że kobieta poparzyła jamę ustną, przez wypicie olejku oregano na cukrze. Nigdy nie lekceważ tego, co jest napisane w ulotce producenta i używaj olejek oregano w rozcieńczeniu.
W olejek oregano zaopatruję się na tej stronie – polecam ze względu na wysoką jakość.Kupując na niej wspomagasz działanie mojego bloga.