Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Jakie korzyści zdrowotne ma korzeń mniszka lekarskiego?

Wiele osób traktuje mniszek jako chwast, jednak to zioło o bogatej tradycji stosowania. Mniszek lekarski był stosowany już w czasach starożytnych, ze względu na działanie lecznicze na wątrobę. W medycynie koreańskiej wykorzystuje się go, by zwiększyć poziom energii i chronić zdrowie.
Bardzo często stosuje się go w Meksyku, natomiast w innych krajach, nieco zapomniano o jego działaniu. Badacze okryli jednak, że zawiera składniki o silnym działaniu farmakokinetycznym. Mniszek lekarski wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i chroni wątrobę.
Moc antyoksydantów i ochrona przed obrzękami
Mniszek lekarski zawiera dokładnie przebadane substancje chemiczne. Badania wskazują na to, że antyoksydanty z mniszka lekarskiego, skutecznie zmniejszają zaczerwienienia.
Sprawdzając jego działanie antyoksydacyjne, badacze podawali mniszek królikom na diecie dostarczającej dużą ilość cholesterolu. Wyniki potwierdziły, ze mniszek pozytywnie wpływa na aktywność enzymów usuwających wolne rodniki i ilość lipidów we krwi. Można wnioskować, że mniszek lekarski chroni nas przed stresem oksydacyjnym, silnie powiązanych z chorobami układu krążenia.
Wpływ mniszka lekarskiego na system trawienny i pęcherzyk żółciowy
Tutaj po raz pierwszy odwołam się do badań z mojego miasta Lublina - Instytut Medycyny Wsi badał działanie kwasu kynureninowego, aminokwasu, który ma wpływ na układ trawienny, a w szczególności, na wydzielanie żółci. Najwięcej tego składnika zawiera właśnie mniszek lekarski. Z uwagi na to, że mniszek wspomaga wydzielanie żółci i usuwanie wraz z nią toksyn z organizmu, może być pomocny we wspomaganiu odporności. W badaniach porównywano aktywność karczocha, mniszka lekarskiego, kurkumy i rozmarynu. Wyniki pokazały, że wszystkie te zioła można zastosować w problemach z woreczkiem żółciowym.
Powiązanie z wątrobą

Czy wiesz, że stosowanie paracetamolu jest przyczyną uszkodzeń oksydacyjnych wątroby? Czy środki zawierające naturalne antyoksydanty mogą im zapobiegać? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przebadano ekstrakt z mniszka lekarskiego, sprawdzając, czy może przeciwdziałać zmianom spowodowanym nadużywaniem paracetamolu. Po przeprowadzeniu badań na zwierzętach, potwierdzono skuteczny wpływ ekstraktu z mniszka.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?