Jakie właściwości ma biszolin - produkt z przedwiecznego oceanu?

Biszolin jest to przetworzony żel z Biszoftu naturalnego. Biszoft to koncentrat mikroelementów, które osiadły w minerale na skutek odparowania czystej wody morza Prehistorycznego. Wydobywany jest przez szyby wiertnicze przez wymywanie minerału wodą.
Sól Biszoftu otrzymywana z głębi ziemi (1100-1700 metrów) jest jedną z najbardzej czystych soli, ponieważ do momentu wydobycia znajduje się w swoich warunkach naturalnych, na które nie działają żadne czynniki zewnętrzne. Dzięki w 100% naturalnemu składowi, wszechstronnych możliwościach stosowania, łatwiej formie aplikacji, wydajności i dużej skuteczności preparat Biszolin jest jednym z lepiej sprzedających się preparatów na terenie Rosji. Co więcej, prawdziwy Biszoft wydobywany jest jedynie na terytorium Rosji i w 1985 roku został oficjalnie uznanym lekiem.
Żel Biszolin składa się z naturalnego roztworu chlorku magnezowego oraz ponad 30 różnych marko i mikroelementów. W preparacie zawarte są takie pierwiastki jak m.in.:
  • Brom- odpowiada za stymulację przenikania substancji przez skórę i do wnętrza komórek. Ma działanie lecznicze przy zapalnych procesach układu nerwowego.
  • Jod- bierze spory udział w procesie przemiany międzykomórkowej. Ma działanie odtruwające, aseptyczne i odkażające.
  • Magnez- stymuluje procesy energetyczne, bierze udział w budowie tkanki kostnej, poprawia krążenie, zapobiega zakrzepicy tętnic.
  • Krzem- wpływa na układ kostno mieśniowy, m.in. budowę chrząstek i kości.
  • Molibden- składnik enzymów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
  • Żelazo- bierze udział w produkcji czerwonych krwinek, wchodzi w skład hemoglobiny. Jego niedobór powoduje zaburzenia w procesie krwiotwórczym.
  • Biszolin jest szybko wchłaniany przez skórę, nieinwazyjny, nie pozostawia plam i jest łatwo zmywalny, dzięki temu nasze ubrania nie przebarwią się.
Żel biszolin zalecany jest przy leczeniu:
Obwodu układu nerwowego: postrzał (lumbago), rwa kulszowa, zapalenie korzonków nerwowych, urazy nerwów obwodowych, przykurcz mięśniowy, dziecięcy paraliż mózgowy, nerwobóle.
Układu kostnego i mięśniowego: bóle stawów, kończyn oraz kręgosłupa, dyskopatia, skaza moczanowa, zniekształcenia i zesztywnienia zapalne stawów- reumatyzm, artretyzm, gościec przewlekły, zmiany zwyrodnieniowe, zespół kręgosłupa szyjnego i inne typy neuralgii. Zapalenie i zwyrodnienie mięśni, stawów i tkanek stawowych i około stawowych, torebek stawów, ścięgien i pochewek ścięgnistych, stawów kręgosłupa- reumatoidalne zapalenie stawów, ostre zapalenie stawów, zespół Beheterewa, reumatyzm tkanek miękkich, wyrosłe kostne (haluksy i ostrogi).
Obwodu układu naczyniowego: zakrzepowe zapalenie żył, żylaki goleni, schorzenia naczyń obwodowych, pękające naczynka krwionośne.

Problemów pourazowych, takich, jak: naciągnięcia, pęknięcia i naderwania więzadeł, ścięgien oraz mięśni. Przykurcz zginający, stłuczenia oraz złamania.
Bólu i kurczy mięśni, bóli kręgosłupa, barków, kolan, reumatycznych bóli stawów, zapaleniu korzonków nerwowych, stanów pourazowych i żylaków. Świetnie sprawdza się przy zmniejszaniu obrzęków, zgrubień okołostawowych i stłuczeniach stawów. Działanie Biszolinu ma świetne właściwości uśmierzające ból. Często stosowany jest również przy zniwelowaniu bólu powstałego przez rwę kulszową, przy złamaniu i pęknięciu kości, zapaleniu nerwu trójdzielczego, naderwaniu oraz naciągnięciu mięśni i stawów.
Sposób stosowania:
Nieznaczną ilość Biszolinu nanieść na bolące miejsce i wsmarowywać żel od 3 do 5 minut w miejscu bólu lub zwyrodnienia. Żel powinien całkowicie wchłonąć się w miejsce smarowania. Żelu powinno używać się 2-3 razy dziennie przez dwa tygodnie, następnie po 3 lub 4 tygodniach przerwy, należy powtórzyć kurację. Nie należy stosować go na skórę zmienioną chorobowo, na świeże lub otwarte rany.

Żel Biszolin, który zawiera naturalny Biszoft, zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. Coraz częściej rekomendowany jest przez lekarzy, terapeutów, neurologów, rehabilitantów oraz chirurgów.

Komentarze