Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Silver Moon - wyjątkowa, zielona herbata

Każdy zna takie herbaty, jak gun powder, sencha czy China chun mee – są one popularne zarówno na świecie, jak i w naszym kraju. Jeśli jesteś miłośnikiem zielonych herbat i chcesz spróbować herbaty, która zachwyci Cię swoim smakiem i aromatem, powinieneś sprawdzić Silver Moon. Wyróżnia się ona także kształtem liści.

Herbata Silver Moon – właściwości

Herbata Silver Moon składa się z dokładnie wyselekcjonowanych listków w kształcie półksiężyca. Jej nazwa pochodzi od delikatnego, srebrzystego połysku listków.
Silver Moon wyróżnia się spośród innych herbat, ponieważ zawiera bardzo dużo witaminy C. Wiele osób pije ją wiosną i jesienią, by uchronić się od przeziębień.

Jej smak jest podobny, do wielu innych zielonych herbat z górnej półki, natomiast aromat jest bogatszy i bardziej interesujący. Z tego powodu jest ona ulubioną herbatą wielu osób – reszta pozostawia tak wyjątkowy specjał jedynie na specjalne okazje.

W herbacie, którą kupisz w naszym sklepie internetowym, znajdziesz wyłącznie liście najwyższej jakości.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?