Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Co z tymi biopaliwami?

W niektórych krajach problemem jest głód, w innych zaś wysoka cena paliw. Na cenę paliwa wpływa przede wszystkim zachłanność rządzących (ponad połowa jego ceny to akcyza i VAT), ale Polacy i tak próbują znaleźć sposób na tanie jeżdżenie. Do produkcji paliwa podobnego do ropy wykorzystuje się algi, słoninę i oleje roślinne.

Nowe zastosowanie alg

Te zielone glony były do tej pory wykorzystywane do robienia maseczek, lub jako środek wzmacniający organizm. Okazuje się, że te organizmy mają w sobie dużo tłuszczu, przez co można z nich tłoczyć olej. Mówiąc dużo, mam na myśli o 20 procent więcej, niż rzepak. Do hodowli alg potrzeba specjalnych warunków, ale za to odwdzięczają się one skutecznym wykorzystaniem energii, małymi wymaganiami co do jakości wody i usuwaniem dwutlenku węgla z atmosfery. Paliwo z glonów wydziela mniej dwutlenku węgla, niż ropa naftowa.
Ten projekt realizuje się w Czechach i w Polsce, a biznesmen Grzegorz Ślak zamierza wybudować na Śląsku fabrykę organicznego paliwa.

Rolnicy jeżdżą na słoninie

Po co budować skomplikowane algowe reaktory, jeśli można jeździć na smalcu lub oleju rzepakowym.
Przepisy nie pozwalają rolnikom na tak dużą produkcję paliwa, by pokryła ona zapotrzebowanie, gdyż rząd obawia się utraty środków z akcyzy. Do wyprodukowania paliwa z tłuszczu wystarczy maszyna nazywana Biotankiem, która kosztuje około 10 tys. złotych i ma wydajność 50 litrów na dobę.
Urządzenia świetnie sprzedają się na Ukrainie i Białorusi, gdzie nie obowiązują tak restrykcyjne przepisy. W praktyce paliwo można wyprodukować z każdego tłuszczu – nawet z oleju, pozostałego ze smażenia frytek.

W USA też

Amerykanie pod tym względem są mniej pomysłowi – firma zajmująca się produkcją boczku pokazała motocykl, który można tankować paliwem powstałym z przetapiania ich tłuszczu. Silnik Diesla w motocyklu? Więcej informacji na ten temat jest na stronie http://drivenbybacon.com/.
W ograniczeniach nakładanych przez polski rząd na rolników można doszukać się braku troski o środowisko. W przemyśle mięsnym występuje nadprodukcja nielubianego i niezdrowego tłuszczu, który może spowodować katastrofę ekologiczną. Przetworzenie go na paliwo to zarówno uniezależnienie się od takich krajów jak Rosja czy Stany Zjednoczone, jak i ochrona środowiska. Przepisy promują teraz rolników z dużym areałem, gdyż jedynie im opłaca się zakup urządzenia do produkcji paliwa.
Według badań paliwo biodiesel jest czyste, gdyż nie zawiera siarki i wydziela mniej dwutlenku węgla, który i tak został pobrany wcześniej przez rośliny ze środowiska. Takie paliwo zapewnia lepsze smarowanie silnika, jednak nie sprawdza się podczas zimowej jazdy.

Rynek na biopaliwa dynamicznie się rozwija, dlatego rząd powinien zwrócić uwagę na tę szansę dla Polski. Niedługo może się okazać, że płacimy dużo za ropę, mimo tego, że możemy samodzielnie produkować jej odpowiednik. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?