Perełkowiec japoński idealny na żylaki

Perełkowiec japoński (Sophora japonica), jest ogólnie znany jako japońskie drzewo Pagoda, pochodzi z wschodniej części Chin i Japonii. Jego piękne białe kwiaty sprawiają, że jest cenionym drzewem ozdobnym na całym świecie. Drzewo jest nie tylko piękne, lecz dodatkowo wpływa korzystnie na układ krążenia. Perełkowiec japoński posiada swoją własną udokumentowaną historię na temat wykorzystywana jej do promowania optymalnego zdrowia i jest jednym z pięćdziesięciu podstawowych ziół w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Dlaczego Perełkowiec japoński jest skuteczny?

 Istnieją rośliny, które zawierają wiele aktywnych i pożytecznych związków fitoodżywczych, więc Perełkowiec japoński nie jest wyjątkiem. Zawiera dwa silne flawonoidy, trokserutyny i oxymatrynę wykazujące silne działanie antyoksydacyjne i wielokrotnie zostały stosowane w celu wspierania zdrowia układu krążenia.
Perełkowiec japoński i hemoroidy
Hemoroidy, są przykrym, lecz bardzo powszechnym problemem. Stosowane miejscowo kremy, maści są powszechną terapią jednak wiele osób woli stosować preparaty ziołowe, które pomagają zachować zdrowie żył, a nie tylko łagodzą nieprzyjemne objawy.

Perełkowiec japoński i zdrowie układu sercowo-naczyniowego 

 Perełkowiec japoński pomaga utrzymać zdrowe naczynia krwionośne, ale także sprzyja ogólnemu stanu zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Pomaga zachować prawidłowy rytm pracy serca dzięki niemu organizm jest mniej podatny na powstawanie zakrzepów krwi. Wstępne badania na modelach zwierzęcych sugerują, że oxymatryna może nawet chronić serce i poprawić jego funkcjonalność. Jeśli pacjent cierpi na hemoroidy lub chce naturalnie wspomóc system krążenia, Perełkowiec japoński pomoże w tych dolegliwościach. Chociaż przed każdym nowym leczeniem powinno skonsultować się z lekarzem, to w tym przypadku istnieją dowody na to, że stosowanie perełkowca japońskiego nie przynosi skutków ubocznych i stosowanie jego jest jak najbardziej pozytywne. Jest to składnik wielu preparatów, stosowany do wsparcia systemu krążenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...