Zioła na robaki – Black Walnut

Robaczyca stanowi duży problem – dzieci nie chcą jeść i zgrzytają zębami w nocy – a leki, które są na receptę pomagają tylko na krótką metę.
Rozwiązaniem na tego typu problemy może być wyciąg z czarnego orzecha firmy NOW Foods – pod nazwą Black Green Walnut Complex.
Zawiera w składzie takie składniki jak wyciąg z czarnego orzecha, wyciąg z piołunu oraz pączki goździka.

Okazuje się iż ten preparat działa nie tylko na „bogate życie wewnętrzne”. Producent opisuje go jako remedium na dolegliwości żołądkowe (piołun pobudza apetyt), oraz na skórę (olejek goździkowy jest na przykład składnikiem wielu maści rozgrzewających. )
Jeśli chodzi o skuteczność czarnego orzecha przeciw robakom, sprawa jest dyskusyjna. W moim odczuciu nawet najbardziej skuteczny preparat nie będzie spełniał swojej roli, jeśli leczeniu nie będzie podlegała cała rodzina dziecka oraz inne dzieci z którymi ma ono kontakt. W przeciwnym razie dojdzie do ponownego zakażenia robakami i cała kuracja nie zda się na nic.

Czarny orzech – niestandardowe zastosowania

Wielu pacjentów przychodzi po czarny orzech w celu terapii innych chorób. Miałem sytuację kiedy pacjentka kupiła ten preparat na boreliozę. 

Mówiąc o dawkowaniu tego preparatu, warto zastosować od razu dawkę 15 kropel jednorazowo, po to by wyeliminować robaki za pierwszym przyjęciem preparatu. Jeśli zaczniemy od mniejszej dawki, istnieje możliwość iż uodpornią się one na substancje zawarte w płynie.
Koszt czarnego orzecha to około 65 złotych.

Do kupienie na przykład w tym – sklepie