Huba brzozowa – tradycyjna broń na nowotwory


Huba brzozowa daje nadzieję

Osoby które borykają się z problemem nowotworów skłonne są spróbować każdej metody leczenia po to by ujarzmić raka. Również medycyna ludowa przynosi rozwiązania w walce z rakiem. Przed podjęciem kuracji za pomocą środków ludowych, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Jednym z popularniejszych środków ziołowych które pomagają w poprawie stanu zdrowia osób chorych na nowotwory jest huba brzozowa. Te niezbyt atrakcyjnie wyglądające narośla wykazują bardzo silne działanie. Poprawna nazwa huby to Włóknouszek ukośny. Narośla które są wytwarzane przez brzozę zarażoną tym pasożytem odcina się i używa jako surowca.

Huba brzozowa wykazuje działanie bakteriobójcze. Redukuje ogniska zapalne w organizmie. Dzięki niej poprawia się odporność wszystkich układów. Jej działanie związane jest ze zwiększeniem wydzielania interferonu – leku który w ostatnich latach wzbudzał ogromne zainteresowanie. Istnieją teorie mówiące iż nowotwory mogą powstawać pod wpływem wirusów. Dzięki zastosowaniu huby brzozowej organizm ma zarówno więcej energii do walki z rakiem, jak i nie ułatwia działania wirusom.

Kiedy stosować hubę brzozową

Hubę poleca sie stosować osobom które oczekują na wycięcie nowotworu oraz tym które są już po zabiegu – zmniejsza bowiem ryzyko przerzutów. Oczywiście o tym jakie leki będziemy przyjmować powinien decydować lekarz. Po przyjmowaniu guza brzozy w postaci wyciągów stan organizmu jest coraz lepszy, zmniejsza się również ból nowotworowy. Guz brzozy można zakupić w każdym sklepie zielarskim, samodzielnie można wykonać z niego odwar. Łyżkę grzyba zalewa się na noc szklanką ciepłej wody. Po odstawieniu na noc można go ogrzać do zawrzenia oraz pić w ciągu dnia po łyżce.
Preparatem gotowym z guza brzozy jest befungin lub Bofungin. Ten ostatni został opracowany przez ojca Grzegorza Srokę i oprócz huby zawiera także:

  • wyciąg z grzybów
  • zielonej herbaty
  • aronii
  • skórek winogron
  • ziela skrzypu

co czyni go znacznie skuteczniejszym preparatem na wzmocnienie organizmu. Preparat jest dystrybuowany przez firmę Bonimed.
Wykazuje on różnorodne działanie poprawiające stan organizmu. Nadaje się dla osób osłabionych oraz dla tych które często borykają się z infekcjami. Producent opisuje iż Befungin może być pomocny jako lek przeciwnowotworowy. Jeśli chodzi o zakup, zwykle istnieje możliwość sprowadzenia preparatu Befungin przez sklepy zielarskie i apteki. Sprzedają go także ojcowie bonifratrzy.  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...