Plastry oczyszczające - pozbądź się zanieczyszczeń

Plastry oczyszczające działają na cały organizm, już po pierwszym ich zastosowaniu widać efekty oczyszczania i detoksykacji organizmu. Plastry działają dzięki rozgrzewaniu skóry i rozszerzaniu porów, dzięki temu toksyny i szkodliwe substancje z organizmu mogą w lepszy sposób zostać zaabsorbowane przez plaster oczyszczający. Już po pierwszym użyciu plastra oczyszczającego możemy dostrzec jego zdrowotny wpływ na nasz organizm. Plaster wyciągając toksyny, staje się brązowy, ciemno-brązowy, a nawet czarny. Często wyciągniętym toksynom i substancjom szkodliwym towarzyszy nieprzyjemny i niezdrowy zapach.

Składniki zawarte w plastrach oczyszczających
Witamina C- Witamina C zawarta w plastrach oczyszczających jest pochodzenia naturalnego. Działa jako konserwant oraz antyoksydant, dodatkowo wchłania się lepiej niż przy standardowym użyciu.
Chitosan- Substancja zawarta w plastrach pomaga wyciągać toksyny, takie jak metale ciężkie i szkodliwe azotany. Dodatkowo nawilża skórę i chroni ją przed podrażnieniami.
Ocet drzewny- Ocet ten ma bardzo szerokie zastosowanie. Poprawia krążenie krwi, dzięki temu przynosi nam ulgę od bóli głowy, chorobach ciśnieniowych, artretyzmie i podwójnym widzeniu. Ocet drzewny jest świetnym środkiem detoksykującym. Oczyszcza i redukuje toksyny zawarte w organizmie, dodatkowo pomaga we wchłanianiu dobroczynnych substancji i wspiera wyciąganie i magazynowanie toksyn przez plaster oczyszczający.
Ocet bambusowy- Ocet bambusowy powstały przez naturalną i specjalistyczną obróbkę drzewa bambusowego ma cudowne właściwości wyciągania toksyn z organizmu. Dodatkowo nawilża i oczyszcza skórę.
Turmalin- Turmalin to kamień półszlachetny. Minerał ten jest źródłem jonów ujemnych. Rozszerza pory w skórze, uwalniając toksyny oraz wspierając ich wypieranie z organizmu. Dodatkowo neutralizuje szkodliwe substancje zawarte w organizmie. Turmalin emituje promieniowanie podczerwone, co korzystnie wpływa na krążenie krwi w ludzkim organizmie oraz wzmacnia system immunologiczny.
Dokudami- Jest to ziele od wieków używane w medycynie azjatyckiej. W tamtych regionach znane jest jako „król medycyny ludowej”. Jego właściwości są niezwykle korzystne dla organizmu, a zawarty w plastrach oczyszczających znacząco podwyższa ich walory detoksykacyjne. Dokudami posiada wiele związków aktywnych, dzięki czemu pozwala na neutralizację wolnych rodników, które niekorzystnie oddziałują na organizm. Dodatkowo ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
Połączenie tych składników tworzy z plastrów oczyszczających produkt, który skutecznie oczyszcza organizm, uwalniając go ze szkodliwych trucizn. Substancje zawarte w plastrach oczyszczających nie tylko mają właściwości oczyszczające, ale również wpływają na wchłanianie się do organizmu dobroczynnych substancji.

Sposób użycia plastrów oczyszczających
Plastry oczyszczające przykleja się przed snem na obie stopy, na około sześć lub dziesięć godzin. Początkowo zaleca się codzienne stosowanie na okres od 2 tygodni do 2 miesięcy. Należy jednak wziąć pod uwagę czynnik indywidualny- ilość zawartych w organizmie toksyn, różnego rodzaju choroby i stopnie ich zaawansowania. Okłady należy stosować na suche i czyste stopy. Po początkowym okresie trwającym do dwóch miesięcy należy kontynuować kurację plastrami oczyszczającymi aż do osiągnięcia zadowalających rezultatów, choć zaleca się stosować plastry non stop, w celu regularnego oczyszczania organizmu z toksyn i szkodliwych substancji. Po okresie początkowym plastry należy przyklejać raz na tydzień.
Na co można używać plastry oczyszczające?
Plastrów oczyszczających możemy używać bezpośrednio na bolące mięśnie, na różnego rodzaju obrzęki, stłuczenia, bóle głowy lub pleców. W przypadku stosowania plastra na miejscowe ognisko bólu możemy go nosić nawet do 24 godzin. W takich doraźnych przypadkach wystarcza kilkakrotne użycie plastra oczyszczającego. Obserwując plaster, możemy zauważyć, kiedy należy go zdjąć i czy jego działanie jest zadowalające. Pracujący plaster oczyszczający zacznie zmieniać kolor, stanie się „brudny” oraz ciężki pod wpływem zaabsorbowanych toksyn. Po regularnym stosowaniu będziemy w stanie dostrzec, że plaster wchłania coraz mniej toksyn, staje się coraz bardziej czysty i lżejszy. Spowodowane jest to coraz mniejszą ilością toksyn i szkodliwych substancji, które zmagazynowane są w organizmie i jest jasnym dowodem, że kuracja plastrami oczyszczającymi działa i wykonuje swoje zadanie w odpowiedni sposób.

Plastry oczyszczające należy stosować zewnętrznie, jedynie na skórę, której struktura nie jest uszkodzona. Nie zaleca się stosowania plastrów na rany i świeże blizny oraz skórę zmienioną chorobowo. Zaklejanie ran może spowodować wdanie się zakażenia, które będzie wynikiem kontaktu rany z toksynami wyciągniętymi przez plaster oczyszczający. Plaster oczyszczający działa jednorazowo. Po użyciu należy go odkleić oraz wyrzucić. Plastrów nie można stosować wielokrotnie, ponieważ już po pierwszym użyciu tracą swoje właściwości oraz stają się niesterylne i zanieczyszczone.

Komentarze

  1. plastry oczyszczajace to napewno dobry sposob pozbycia sie toksyn z organizmu,tylko prosze podac zrodlo gdzie mozna je kupic aby nie zostac oszukanym jakas podrobka.Bardzo sie ciesze ze trafilam na pana blog,zawiera duzo cennych informacji dot.zdrowia.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz