Dobre zioła: Zioła na kobiecą oziębłość.

piątek, 19 kwietnia 2013

Zioła na kobiecą oziębłość.


Naturalne afrodyzjaki dla kobiet

Co zrobić, jeśli twoja kobieta po raz kolejny wykręca się bólem głowy? Jeśli chcesz podnieść jej libido, warto zainwestować w roślinne preparaty na zwiększenie popędu płciowego, które spowodują, że nawet najcnotliwsza z dam stanie się kurtyzaną. Medycyna ludowa już wieki temu wiedziała, jak utrzymać dodatni przyrost naturalny.
Pamiętaj, że niektóre z poniższych preparatów mają efekty uboczne, bądź nie mogą być używane z lekami. Nie odpowiadamy w żaden sposób jeśli preparaty, które wymieniliśmy, będą działały z nadmiernym skutkiem. 

Żeń-szeń

Żeń-szeń to jeden z najlepiej sprzedających się preparatów ziołowych w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej wartościowy korzeń żeń-szenia pochodzi z Korei. Przynosi najlepsze rezultaty, jeśli jest brany codziennie. Najwygodniejszą formą przyjmowania żeń-szenia są kapsułki do połykania. Istnieje także w postaci płynu zamkniętego w buteleczkach, korzenia do przygotowywania nalewki oraz zalewania wodą. Przyjmując preparaty żeńszeniowe, należy pamiętać o umiarze – zbyt długo stosowany może doprowadzić do zespołu żeńszeniowego.

Epimedium wielkokwiatowe (Epimedium grandiflorum)

Roślina o ciekawej angielskiej nazwie (Horny Goat Weed). Według przekazów ludowych Horny Goad Weed to świetny afrodyzjak. Zwiększa poziom hormonów odpowiedzialnych za podniecenie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jego kraj pochodzenia to Chiny. Jest dostępny w ofercie firmy Now Foods.

Fo -ti

Łacińska nazwa tego preparatu to Polygonum multiflorum .
Według legendy, po jego zażyciu pewien chiński osadnik w podeszłym wieku odzyskał siły witalne i czarne włosy. Tonik z tego zioła pozwala na zwolnienie procesu starzenia, poprawę parametrów krwi, zwiększenie libido. Dodaje także energii i poprawia pracę nerek i wątroby. Kobiecy chłód będzie tylko jednym z wielu zastosowań.

L-arginina

Aminokwas odpowiedzialny za wiele procesów w naszym ciele. Używa się go także w przypadku męskich niedomagań – jeszcze niedawno był promowany jako alternatywa dla Viagry.

Maca 

Możemy ją kupić w postaci kapsułek. Maca była używana przez Inków przed walkami – wzmacnia bowiem siły fizyczne i psychiczne. Jeśli obawiasz się, że twoja ukochana ma zbyt duży apetyt na miłość, chowaj preparaty z tej rośliny w dobrej kryjówce.

Literatura przynosi także informacje na temat pobudzającego działania takich przypraw jak lubczyk, wanilia, cynamon. Jednym z najlepszych afrodyzjaków jest zmysłowa kąpiel z dodatkiem olejków zapachowych oraz płatków róż. 

1 komentarz :