Zioła na kobiecą oziębłość.


Naturalne afrodyzjaki dla kobiet

Co zrobić, jeśli twoja kobieta po raz kolejny wykręca się bólem głowy? Jeśli chcesz podnieść jej libido, warto zainwestować w roślinne preparaty na zwiększenie popędu płciowego, które spowodują, że nawet najcnotliwsza z dam stanie się kurtyzaną. Medycyna ludowa już wieki temu wiedziała, jak utrzymać dodatni przyrost naturalny.
Pamiętaj, że niektóre z poniższych preparatów mają efekty uboczne, bądź nie mogą być używane z lekami. Nie odpowiadamy w żaden sposób jeśli preparaty, które wymieniliśmy, będą działały z nadmiernym skutkiem. 

Żeń-szeń

Żeń-szeń to jeden z najlepiej sprzedających się preparatów ziołowych w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej wartościowy korzeń żeń-szenia pochodzi z Korei. Przynosi najlepsze rezultaty, jeśli jest brany codziennie. Najwygodniejszą formą przyjmowania żeń-szenia są kapsułki do połykania. Istnieje także w postaci płynu zamkniętego w buteleczkach, korzenia do przygotowywania nalewki oraz zalewania wodą. Przyjmując preparaty żeńszeniowe, należy pamiętać o umiarze – zbyt długo stosowany może doprowadzić do zespołu żeńszeniowego.

Epimedium wielkokwiatowe (Epimedium grandiflorum)

Roślina o ciekawej angielskiej nazwie (Horny Goat Weed). Według przekazów ludowych Horny Goad Weed to świetny afrodyzjak. Zwiększa poziom hormonów odpowiedzialnych za podniecenie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jego kraj pochodzenia to Chiny. Jest dostępny w ofercie firmy Now Foods.

Fo -ti

Łacińska nazwa tego preparatu to Polygonum multiflorum .
Według legendy, po jego zażyciu pewien chiński osadnik w podeszłym wieku odzyskał siły witalne i czarne włosy. Tonik z tego zioła pozwala na zwolnienie procesu starzenia, poprawę parametrów krwi, zwiększenie libido. Dodaje także energii i poprawia pracę nerek i wątroby. Kobiecy chłód będzie tylko jednym z wielu zastosowań.

L-arginina

Aminokwas odpowiedzialny za wiele procesów w naszym ciele. Używa się go także w przypadku męskich niedomagań – jeszcze niedawno był promowany jako alternatywa dla Viagry.

Maca 

Możemy ją kupić w postaci kapsułek. Maca była używana przez Inków przed walkami – wzmacnia bowiem siły fizyczne i psychiczne. Jeśli obawiasz się, że twoja ukochana ma zbyt duży apetyt na miłość, chowaj preparaty z tej rośliny w dobrej kryjówce.

Literatura przynosi także informacje na temat pobudzającego działania takich przypraw jak lubczyk, wanilia, cynamon. Jednym z najlepszych afrodyzjaków jest zmysłowa kąpiel z dodatkiem olejków zapachowych oraz płatków róż. 

Komentarze

Prześlij komentarz