Grzebień laserowy – szansa na zdrowe i mocne włosy

Wpis sponsorowany
Łysienie to problem, z którym medycyna nie mogła sobie przez długi czas poradzić. Świadczy o tym fakt, że gwiazdy filmu, sportu czy też ważni biznesmeni także mają problem z łysieniem. Na szczęście pojawiają się produkty, które umożliwiają przywrócenie zdrowych włosów.
ViviComb to produkt stworzony w odpowiedzi na powszechny i odwieczny problem łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn!

 Przyczyn tego zjawiska jest wiele, od dziedziczonych genów, zachwianej gospodarki hormonalnej, aż po choroby skóry.
Wieloletnie badania nad farmaceutykami i kosmetykami przeciwdziałającymi wypadaniu włosów nie przynosiły oczekiwanych efektów lub skuteczność ich była ograniczona do jednej z przyczyn tej przypadłości.
Tylko niewielki procent pacjentów był zadowolony ze stosowanych kuracji, do dnia w którym po wielu latach badań i testów na rynku pojawił się grzebień laserowy ViviComb!
Działanie tego urządzenia gwarantuje 90% skuteczności w leczeniu wypadania włosów oraz regeneracji cebulek włosowych.
Grzebień laserowy Vivi Comb jest w 100% bezpieczny dla ogólnego zdrowia użytkowników. Nie wydziela szkodliwego promieniowania, ani też nie uszkadza naskórka głowy.
Testy prowadzone przez producenta grzebienia laserowego wykazały szybki przyrost nowych włosów nawet o 20%. Urządzenie to ma pozytywny wpływ zarówno na stan cebulek i mieszków włosowych, jak i ogólny stan skóry głowy.
Nie posiada ono żadnych przeciwwskazań, ani nie powoduje skutków ubocznych.
Laserowa stymulacja, wykonywana do tej pory tylko przez lekarzy kosmetologów  w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych i lekarskich jest obecnie dostępna dla każdego bez ponoszenia ogromnych kosztów terapii i konsultacji medycznych!
Urządzenie jest lekkie i łatwe w obsłudze  można stosować w warunkach domowych, bez względu na porę i wolny czas. Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch miesiącach stosowania.

Jak działa grzebień laserowy ViviComb?

Innowacyjne urządzenie ViviComb  opiera swoje działanie na zastosowaniu technologii nisko energetycznego lasera typu LLLT. Takie technologie wykorzystywane były do tej pory tylko w specjalistycznych klinikach i gabinetach kosmetycznych. Stymulacja wiązką promieni laserowych zwiększa produkcję ATP w organizmie, działa stymulująco na cebulki włosowe, aktywuje włosy  w fazie telogenu (spoczynku), wprowadzając je w fazę anagenu (aktywnego wzrostu włosa) oraz odwraca proces miniaturyzacji włosa.
Grzebień laserowy ViviComb z powodzeniem zastąpi wszystkie kuracje farmakologiczne, kosmetyczne oraz kosztowne zabiegi, wykonywane przez nowoczesne kliniki!

Kup grzebień laserowy