Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Polyporus (żagiew) - grzyb o potencjalnych właściwościach przeciwnowotworowych


Żagiew to grzyb, który często uznaje się za niejadalny. Kształtem przypomina nieco siodło, ma duże pory i białe blaszki pod spodem. Grzyb należy do tej samej rodziny, co shiitake i jest bardzo rozpowszechniony na całym świecie. Można je znaleźć także w Polsce. Polyporus, podobnie jak wiele innych grzybów, był stosowany w medycynie chińskiej i w Azji można go kupić w formie sproszkowanej.


Żagiew wyróżnia się niesamowitymi właściwościami zdrowotnymi, ponieważ zawiera witaminy i minerały, oraz inne fitoskładniki. Wykazuje także działanie moczopędne i dzięki temu, może przyczyniać się do obniżenia ciśnienia. Jest też źródłem antyoksydantów, magnezu, wapnia, żelaza i potasu.

Oprócz tego ma działanie odtruwające organizm i pozwala pozbyć się bakterii, które prowadzą do zakażeń układu moczowego. Ocenia się, że może być on pomocny przy kamieniach moczowych.

Polyporus przeciwdziała biegunce, ponieważ zmniejsza ilość wody dostającej się do jelita.

W Azji zaleca się stosowanie tego grzyba w przypadku nietrzymania moczu.

Polyporus likwiduje także obrzęki, wspiera funkcjonowanie nerek i poprawia działanie układu limfatycznego. Specjaliści od medycyny chińskiej polecają jego stosowanie, jako preparatu na wzmocnienie stawów. Regularne przyjmowanie preparatów z polyporusem, pozwala układ immunologiczny.

Żagiew zimowa ma bardzo efektywne działanie na spowolnienie wzrostu nowotworów. Badania przeprowadzone na myszach wskazują, że hamuje ona rozwój mięsaka nawet o 90%, co jest rewelacyjnym wynikiem.

Badania na jego temat trwają - lekarze oceniają, że może być on dobrym wyborem także przy kamieniach nerkowych i stanach zapalnych nerek.

Szczególną uwagę na ten grzyb powinny zwrócić osoby cierpiące na poważne obrzęki - być może z czasem, powstaną preparaty, które pozwolą zastąpić substancje chemiczne. W tej chwili polyporus jest w trakcie badań i nie zalecam jego stosowania na własną rękę.

Badania na jego temat są bardzo obiecujące i być może, okaże się on lekiem na ciśnienie, nowotwory i obrzęki.

W tej chwili jego korzyści są potencjalne, a warto pamiętać także o tym, że nie znane są jego interakcje z innymi lekami, ponieważ nie prowadzono jeszcze takich badań. W sklepach można kupić suplementy diety, zawierające ten grzyb.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?