Jak działa odżywka Jantar - Farmona?


Na rynku kosmetyków jest kilka preparatów, które cieszą się powodzeniem od lat, i mają niezmienne grono zadowolonych odbiorców.
Odżywkę Jantar poznałem kilka lat temu, podczas pierwszej pracy w aptece. Początkowo dziwiło mnie to, że tak świetnie się sprzedaje wśród pań z ZOZ, praktycznie bez żadnej reklamy – w przypadku odżywki Jantar reklama była nie potrzebna, ponieważ każdy kto jej używał, reklamował ją następnej osobie, która przychodziła po zakupy. Następnie przez kilka lat nie mogłem jej nigdzie dostać, podobnie jak osoby którym ją poleciłem. Obecnie znalazłem ją w dużej ilości w sklepie zielarskim w Lublinie. Cena to około 12 złotych za 100 ml. Jeśli zanurzysz się w lekturę, dowiesz się dlaczego wcierka Jantar Farmona jest tak poszukiwana.
Opakowanie i sama  butelka prezentują się bardzo ładnie, dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie butelki w zakraplacz, dzięki czemu możemy bardzo dokładnie dozować nasze panaceum. Zapach przypomina trochę PRL i kosmetyki produkowane w tamtym czasie. Odżywka Jantar występuje także w postaci atomizera, możemy też kupić szampon z tej serii. Stosowanie jednej serii kosmetyków jest bardzo korzystne, z uwagi na mniejszą ilość substancji, na które możemy się uczulić. Gdy używamy różnego szamponu i odżywki, na skórę dajemy większą "mieszankę" parabenów i innych niesympatycznych składników.

Jak się używa odżywki Jantar, jakie ma działanie?

Odżywkę wciera się we włosy. Nie jest tłusta i nie trzeba jej spłukiwać. Po regularnym stosowaniu zauważyłem że włosy stają się mocniejsze. W tamtym okresie miałem duże problemy z wypadaniem włosów – po dwóch butelkach zostało to całkowicie zahamowane, i do tej pory nie powróciło. Włosy po kilku tygodniach stają się mocniejsze, a także gładsze i bardziej miękkie. Moja opinia nie jest jednogłośna, mnóstwo ludzi ma pozytywne wrażenie o tym specyfiku. W składzie znajdują się takie specyfiki jak wyciąg z rumianku, nagietka, rozmaryn, wyciąg z szałwii, ekstrakt z sosny, arniki górskiej, wyciąg z bursztynu i wiele innych składników. Skład jest bardzo bogaty, i być może dlatego działanie jest tak skuteczne.

Odżywki Jantar szukaj w dobrych sklepach zielarskich. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...