Wyjątkowy sposób na oczyszczanie organizmu

Czujesz się zmęczony, nie możesz zmotywować się do pracy i dać z siebie wszystkiego? Być może Twoim problemem jest to, że masz zanieczyszczone jelita. Według wielu badaczy, pierwszym krokiem w stronę zachowania zdrowia, jest oczyszczenie jelit, dzięki czemu można przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu i usunąć toksyny.

Zanieczyszczenia z układu pokarmowego powinny być usuwane z organizmu, jednak często jest tak, że organizm sobie z tym nie radzi. Duża ilość resztek pokarmowych, zalegających w jelitach, wpływa na samopoczucie i zdrowie. W zaawansowanych przypadkach, w jelitach tworzy się idealne środowisko, które pozwala na rozwój bakterii i bakterii. Okazuje się, że w jelitach można znaleźć aż kilkaset różnych toksycznych substancji. Pojawiają się one z jedzenia, wody, powietrza, powstają w organizmie pod wpływem stresu i produktów do higieny.
Zanieczyszczenia z jelit szybko przemieszczają się do innych organów ciała, co powoduje kolejne problemy. Problemy z jelitami, przekładają się na nieprawidłowe działanie całego organizmu.
Jakie są najważniejsze objawy zanieczyszczenia organizmu
 • Złe samopoczucie
 • Zmęczenie
 • Zaburzenie hormonalne
 • Zaparcia
 • Biegunka
 • Trądzik
 • Bóle mięśni i stawów
 • Trudności z myśleniem
 • Poczucie pełności
 • Oznaki grypopodobne
 • Kaszel
 • Problemy z widzeniem
 • Wymioty
 • Objawy kandydozy
 • Zwiększenie masy ciała
Problem z oczyszczaniem organizmu może pojawić się z kilku powodów:
 • Twoje jelita pracują nieprawidłowo – u wielu ludzi dochodzi do ponownego wchłaniania szkodliwych produktów przemiany materii.
 • Jelita pracują zbyt leniwie – może to wynikać z nieprawidłowej pracy tarczycy, stresu, lub niedoboru snu
 • Twój żołądek wydziela za mało kwasu chlorowego – HCL wpływa także na pracę jelit.
 • Twoja wątroba ma za dużo pracy – jeśli zatruwasz ją lekami, środkami chemicznymi i złym podejściem, nic dziwnego, że prowadzi to do problemów.
Dlaczego większość terapii zdrowotnych nie ma sensu?
Moim zdaniem, stosowanie różnych preparatów wtedy, gdy Twój organizm jest zanieczyszczony, nie ma najmniejszego sensu. Co z tego, że będziesz przyjmował środki na odchudzanie, odkwaszanie organizmu lub poprawienie pamięci, skoro nie wchłoną się one w Twoich jelitach.
Jeśli masz zanieczyszczone jelita, jest bardzo prawdopodobne, że cierpisz także na pasożyty. Mają one wpływ na wszystkie aspekty Twojego zdrowia, ponieważ nie tylko czerpią z Twojego organizmu substancje odżywcze, ale także zatruwają go toksynami.
Najbardziej efektywny sposób oczyszczania jelit
Aby pobudzić pracę jelit, warto zadziałać od razu za pomocą trzech produktów. Takim zestawem jest Colon Pack, który ma wpływ na oczyszczanie jelit za pomocą błonnika, usuwanie zanieczyszczeń, przez przyśpieszenie perystaltyki przez herbatkę i zastosowanie środka na pasożyty.
Błonnik CoFiber zawiera kilka form błonnika, które pozwalają na usunięcie toksyn z organizmu. Jeśli przed jedzeniem przyjmiesz porcję błonnika, będziesz mógł ograniczyć swój apetyt. Błonnik w naturalny sposób usuwa z organizmu wszystkie zanieczyszczenia.
Terapię warto uzupełnić produktem Parasine Plus, zawierającym substancje usuwające z organizmu toksyny i pasożyty. Wielu osobom wydaje się, że jeśli sięgną po preparaty chemiczne na oczyszczanie organizmu, będą cieszyli się zdrowiem. Moim zdaniem to nieprawda – znacznie lepiej kupić produkt ziołowy i bezpieczny, który da nam pewność, że nie zatruje dodatkowo organizmu.
Trzecim składnikiem tego zestawu jest Naturalna Herbata Oczyszczająca, w której znajdziesz naturalne składniki, wpływające na usunięcie toksyn. Ma ona delikatne działanie i usuwa zarówno toksyny z nerek, jak i z jelit.

Co ile należy się oczyszczać?
Moim zdaniem, najlepiej jest się oczyszczać dwa razy do roku, pod warunkiem, że pomiędzy terapiami, odżywiamy się w zdrowy sposób. Osoby, które odżywiają się w nieprawidłowy sposób, powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na usunięcie chemii z żywności, bo w przeciwnym razie, oczyszczanie nie ma sensu. Pierwszym krokiem do zdrowych jelit może być dla takiej osoby wprowadzenie błonnika na do swojej diety jako stałego elementu. Jest to na tyle bezpieczny składnik, że nie ma problemu z jego codziennym przyjmowaniem w diecie.
Osoba, która je na co dzień dużo warzyw i unika chemii, może nie potrzebować tak częstego oczyszczania.
Co można osiągnąć dzięki oczyszczeniu?
Po oczyszczeniu organizmu poczujesz się znacznie lepiej – znikną Twoje problemy z wypróżnianiem, wzdęcia i bóle brzucha, poprawi się trawienie. Jeśli do tej pory miałeś problemy z bólami głowy czy zmęczeniem, po oczyszczeniu organizmu najczęściej można się ich pozbyć.
To także sposób na lepsze wchłanianie substancji pokarmowych, ponieważ oczyszczone jelita pracują o wiele lepiej. Bardzo ważne jest także oczyszczenie nerek, które odbywa się za pomocą herbatki oczyszczającej – dzięki niej, wspomagasz wydalanie moczu i usuwasz z organizmu opuchliznę.

Wiem, że jest wielu przeciwników oczyszczania i dlatego, jeśli chcesz przekonać się o jego działaniu, przeprowadź je na sobie. Od razu poczujesz różnicę.

Komentarze