Ninghong Health Protection Tea - na odchudzanie i serce

Herbata Ning Hong jest znana ze swojego korzystnego wpływu, na takie dolegliwości, jak:
 • Odchudzanie (także po ciąży)
 • Oczyszczenie organizmu
 • Profilaktyka i leczenie nowotworów
 • Hiperlipidemia

Działanie herbaty Ning Hong wynika z substancji, które wchodzą w jej skład. Oprócz herbaty Ning Hong, w skład tego produktu wchodzi:
 • Pochrzyn – dostarcza witaminy A i C, a także saponin steroidowych, które korzystnie wpływają na trawienie tłuszczu
 • Owoc głogu – jest stosowany od wieków, jako środek na wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego, delikatnie obniża ciśnienie i wpływa korzystnie na pracę serca.
 • Liść malwy – to przede wszystkim śluzy, dzięki którym poprawisz swoje trawienie i zlikwidujesz zaparcia. Dzięki zawartości liścia malwy, herbata jest łagodna w smaku i działa powlekająco na układ pokarmowy i gardło
Sama herbata Ning Hong ma wiele korzystnych działań na organizm człowieka. To czarna odmiana, która oczyszcza organizm, przyśpiesza metabolizm i dodaje energii, jeśli jest zaparzana w odpowiedni (czyli krótki) sposób. Jest delikatna w smaku, dlatego smakuje prawie każdemu.

Jak działa herbata Ning Hong?

Herbata Ning Hong ma wiele pozytywnych działań na organizm człowieka. Dzięki niej można zwiększyć ilość substancji, które obniżają poziom cholesterolu i transportują komórki tłuszczowe do mięśni. Tam ulegają one spalaniu.
Herbata Ning Hong zwiększa zdolność mięśni do spalania glukozy. Zmniejsza także ilość węglowodanów, które są zamieniane na tłuszcz. Usuwa z organizmu zanieczyszczenia i złogi, co pozwala na pozbycie się chorób, związanych z zatruciem.
Herbata ma naturalny smak i jest bardzo smaczna, dlatego można pić ją, zamiast innych napojów i budować swoje zdrowie.
Najskuteczniejsze jest połączenie herbaty Ning Hong z dietą i ćwiczeniami, dzięki czemu Twój organizm zyska maksymalne korzyści.

Bezpieczeństwo stosowania

Herbata Ning Hong to naturalny produkt, który nie zawiera:
 • Hormonów
 • Konserwantów
 • Barwników i innych dodatków
Nie spotkano się jeszcze z żadnymi efektami ubocznymi działania tej herbaty. To świetny wybór, jeśli do tej pory piłeś zwykłą zieloną lub czarną herbatę i chcesz spróbować czegoś innego.
Ning Hong pije się od jednego do czterech razy dziennie. Saszetki można zalać wodą w dzbanku i dolewać do niej wodę kilkukrotnie.

W herbatę zaopatruję się na tej stronie – polecam, ze względu na przystępne ceny i świetną obsługę.

Komentarze

 1. Naturalne zioła, herbaty mogą na prawdę bardzo dużo zdziałać jeżeli chodzi o nasze zdrowie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz