Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Działanie glinek naturalnych na skórę


Naturalne glinki są skarbnicą witamin i składników mineralnych, które bardzo pozytywnie oddziałują na naszą skórę. Glinki występują w kilku kolorach, każda z jej odmian wykazuje inne działanie, a związane jest to z przewagą obecności konkretnych składników.


Glinka zielona


Występuje pod postacią zielonkawego proszku, który po zetknięciu z wodą ciemnieje lub nabiera turkusowego odcienia. Swój kolor zawdzięcza występowaniu jonów żelaza dwuwartościowego. Zielona glinka pozyskiwana jest ze skład krzemionkowo-aluminowych i zawiera m.in.:

  • magnez
  • wapń
  • potas
  • selen
  • krzem


Złoża, na których znajdują się zielone glinki, znajdują się na głębokości ok. 70 metrów pod ziemią i dzięki temu są całkowicie czyste biologicznie. Wydobywana na powierzchnię glinka traci część swoich dobroczynnych właściwości, ale w celu ich przywrócenia suszona jest na słońcu.

Cząsteczki glinki przyciągają do siebie toksyny i pomagają usunąć je z organizmu. Działanie zewnętrzne glinki sprowadza się w głównej mierze do regulacji wydzielania łoju przez skórę, a także oczyszczania i matowienia cery. Jest szczególnie polecana do cery trądzikowej i łojotokowej, pomaga w gojeniu stanów zapalnych, normalizuje skórę i wyrównuje jej koloryt. Działanie odkwaszające sprawia, że jest zdolna do wyrównywania pH skóry, ponadto ściąga ją i dezynfekuje. Oprócz działania typowo leczniczego, umożliwia również opóźnienie procesów starzenia, wygładzenie zmarszczek i odżywienie cery.

Glinka czerwona


Glinka czerwona występuje pod postacią rdzawego proszku, który delikatnie barwi skórę. Może być stosowana na różne typy cery, zarówno na tą z naczynkami, jak i na tłustą, mieszaną czy wrażliwą. Jej głównymi zaletami jest umiejętność oczyszczania skóry z toksyn, odtłuszczania i zwężania rozszerzonych porów.
Czerwona glinka zawiera bogactwo krzemu, żelaza, potasu i tytanu. Jej unikalny skład powoduje, że doskonale sprawdza się w łagodzeniu objawów trądziku różowatego oraz zapobiega pękaniu naczynek. Stosowana przez dłuższy czas może mieć właściwości przyciemniające koloryt cery.

Glinka biała


Biała glinka jest inaczej nazywana glinką chińską lub porcelanową. W działaniu bardzo przypomina glinkę zieloną, jednakże jej działanie jest delikatniejsze. Doskonale radzi sobie z nadmiarem łoju, zanieczyszczonymi porami i wypryskami. Wysusza, łagodzi i zabliźnia uszkodzenia powierzchni skóry. Biała glinka często spotykana jest, jako dodatek do pudrów czy zasypek, wykazuje działanie rozjaśniające i pielęgnujące.

Glinki stosować można w postaci maseczek, gdzie proszek rozpuszczamy w wodzie i nakładamy na skórę twarzy lub ciała na ok. 30 minut. Popularne są również zabiegi polegające na stosowaniu okładów bądź nacierania się roztworami glinki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?