Co dzieje się w żołądku po wypiciu srebra ?

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Obraz
Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych ( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe). Jednak dziwnym trafem nie każdemu zależy na tym, żeby ludzie dowiedzieli się o jego właściwościach. Cudownym trafem zniknęło z aptek kilka lat temu. W tym artykule dowiesz się jakie ma zastosowanie, jak możesz je wykorzystać, komu zależy by ukryć prawdę i żebyś nie wiedział wszystkiego o tym produkcie oraz na co zwracać uwagę przy wyborze tego właściwego i co najważniejsze - bezpiecznego srebra koloidalnego. Żeby było wszystko jasne - Tutaj niczego nie sprzedaje. nic nie musisz u mnie kupować ani za nic płacić :) Jedynie suche fakty, które w mojej opinii dają do myślenia. Ale po kolei...

Kącik Zdrowia - dobry dostawca produktów ziołowych!

Gdy przeglądam oferty sklepów zielarskich, pierwsze, co rzuca mi się w oczy, to problemy z opisami. Zwykle są one bardzo krótkie i trudno na ich podstawie zdecydować się na zakup jakiegoś preparatu. Osoba, która chce znaleźć rzetelne informacje na temat ziół, może mieć z tym problem.

Jeśli szukasz informacji na temat ziół, suplementów diety czy substancji spożywczych, polecam Ci stronę http://kacikzdrowia.pl/. Jej autorzy przyłożyli się do tego, by przedstawić czytelnikom wartościowe informacje na temat produktów, takich jak na przykład:
  • olej kokosowy
  • czystek
  • sól himalajska
  • ostropest plamisty
Na blogu znajdziesz także opisy mniej popularnych produktów, takich, jak:
  • nopalina
  • catuaba
  • orzechy pecan

Panie z pewnością zwrócą uwagę na rzetelne opisy kosmetyków i herbat. Całość okraszają ładne zdjęcia.

Polecam Ci tą stronę, jeśli nie możesz się zdecydować na jakiś preparat. Znajdziesz na niej znacznie więcej informacji, niż na amatorskich blogach, a jeśli jakiś produkt Cię zainspiruje, będziesz mógł wygodnie dokonać zakupu.

Komentarze

  1. A jeśli masz wątpliwości jaki produkt wybrać, zapraszamy do dyskusji na nowym forum dyskusyjnym w pełni poświęconym zdrowej żywności, odchudzania, sportu. Forum jest dopieszczeniem encyklopedii zdrowia a znajdziecie je pod adresem - http://forum.vivio.pl

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Srebro koloidalne do picia , czy też nie?

Klebsiella pneumoniae - pałeczka zapalenia płuc - bakteria odporna na wszystko ?

Reumatoidalne zapalenie stawów czy jest na to sposób?