Chlorella – naturalne bogactwo witamin i minerałów

Użyj superalg, aby wyeliminować rtęć i metale ciężkie z organizmu.

Media straszą nas kolejnymi doniesieniami o zatruciach. Okazuje się, że zatrucia metalami ciężkimi mogą być groźniejsze, niż dzisiejsze choroby cywilizacyjne, takie jak nadciśnienie czy cukrzyca. Z metalami ciężkimi mamy do czynienia od najmłodszych lat i z czasem kumulują się w naszych tkankach. Nasz organizm się do nich przyzwyczaja i adaptuje, jednak podtruwanie ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie.
W świeżych i apetycznie wyglądających nowalijkach znajdziemy mnóstwo pestycydów, metale ciężkie są w wodzie i glebie. Nawet plomby z amalgamu mogą powodować zatrucie organizmu. Z obiegu wycofano termometry rtęciowe, ale niektórzy twierdzą, że żarówki energooszczędne także zawierają jej sporą ilość.
Najwięcej rtęci zawierają owoce morza oraz ryby drapieżne, dlatego warto zastanowić się nad ograniczeniem ich jedzenia. Na szczęście są suplementy diety, które ochronią nas przed wpływem metali ciężkich. W tym celu doskonale sprawdza się chlorella.

Czym jest chlorella?

Chlorella to pierwsze, roślinne ogniwo łańcucha pokarmowego w oceanie, dlatego zawiera mało szkodliwych substancji. Zawiera mnóstwo białka i minerałów, dlatego jest jednym z najbardziej popularnych suplementów diety w Japonii. Zjadana jest regularnie przez dziesięć milionów ludzi w Japonii. Była badana przez takie kraje jak Ameryka Północna, ZSRR, Niemcy, Japonia, Francja i Izrael. Z tego powodu jej działanie jest doskonale znane. Zawiera ponad pięćdziesiąt procent wartościowego białka, składającego się z niezbędnych aminokwasów.

Co jest w niej takiego, że mieszkańcy kraju Kwitnącej Wiśni używają jej częściej niż Amerykanie witaminy C?

Chlorella wykazuje naturalne działanie odtruwające. Pojedyncze algi mają niezwykle małe rozmiary, co sprawia, że zawierają tylko to, co najlepsze. Można je określić jako koncentrat substancji, które są przydatne człowiekowi do życia. Gdy porównamy ją z warzywami, okażde się, że mają one tylko nieprzyswajalny (ale potrzebny) błonnik oraz wodę, a chlorella składa się z substancji budujących organizm. Różnica w przyswajalności substancji aktywnych jest znacząca. Chlorella naturalnie powoduje zmniejszanie ilości metali ciężkich w organizmie, gdyż jej struktura komórkowa pozwala na ich neutralizację. To samo dzieje się z chemikaliami i pestycydami. Ma także ciekawą właściwość, gdyż nie zmniejsza ilości pożytecznych metali w ciele. Jej działanie można obrazowo porównać do armii maleńkich komórek, które oczyszczają Twoje ciało z metali i wiedzą, która cząsteczka jest zła, a która dobra.


Komentarze

  1. czy podczas kuracji antyrakowej jest ppolecana?wystepuje tylko w formie kapsulek?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz