Eliksir z granatów dr Jakob'sa i inne leki na prostatę


Eliksir z granatów dr Jakob’sa.

Granat który możemy znaleźć na stoisku z owocami w każdym markecie to owoc Granatowca właściwego. O jego uprawie wspominają już sumeryjskie tabliczki gliniane oraz stary testament. Jego cierpki sok działa zabójczo na pasożyty. W tym poście zajmiemy się jednak zbawiennym działaniem polifenoli zawartych w sfermentowanym soku z granatu. Posiada on bardzo silne działanie antyoksydacyjne, ponieważ na jedną butelkę używa się około 50 dojrzałych owoców granatu. Zawartość polifenoli jest gwarantowana przez niemieckiego producenta.

Dlaczego w eliksirze dr Jakob’sa jest aż tyle polifenoli?

Granaty użyte w składzie eliksiru z granatów są poddawane procesowi fermentacji, przez co zawartość cennych składników rośnie o 20 procent. Według strony przegląd-urologiczny.pl dieta bogata w polifenole może obniżać ryzyko zachorowania na raka. Występują one nie tylko w owocu granatu, lecz także w:

  • owocach i warzywach
  • fasoli i grochu
  • ziołach
  • w preparatach z propolisem
  • w kawie i herbacie
  • soi
  • czerwony winie
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że silnym przeciwutleniaczem jest też zielona herbata, której skuteczność została potwierdzona w badaniach. 

Jakie działanie ma eliksir?

Eliksir z granatów dr Jacob'sa ma korzystne działanie na prostatę – ponieważ są poddane wstępnej fermentacji, wchłaniają się bardzo łatwo. Znane są doniesienia o hamowaniu przez ten środek procesów nowotworowych, zwłaszcza raka piersi i raka prostaty. Eliksir z granatów działa odmładzająco oraz ma korzystny wpływ na układ krążenia. Przy regularnym stosowaniu będzie działał zbawiennie na serce i przeciwdziałał zmianom miażdżycowym. U wielu ludzi działa obniżająco na poziom cholesterolu oraz normująco na ciśnienie krwi.

Skład eliksiru doktora Jacobsa

Głównym składnikiem, który wywiera działanie na prostatę są elagotaniny i antocyjanidyny. Badania, które znajdziesz na stronach przeglądu urologicznego wskazują na to, że hamują one wzrost guza i zmniejszają jego odporność na leczenie hormonalne. 
Następnie przeprowadzono badania kliniczne wykazały, że duża dawka polifenoli (ponad 500 mg), ma korzystny wpływ na leczenie nowotworu prostaty. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...